MİSYON / VİZYON / STRATEJİ

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde adil, dürüst, tutarlı, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak, temel değerlerimizdir.

Misyonumuz

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen" bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Vizyonumuz

Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla KONCARE Markasını  iç ve dış pazarda aranır, uluslararası bir firma konumuna getirmektir.

Strateji

  • Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermek.
  • İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye yatırıma devam etmek.

Değerlerimiz

KONCARE TIBBİ CİHAZLAR VE GAZ SİSTEMLERİ,  kuruluşundan itibaren ödün vermeden benimsediği "Güven-Denge-İstikrar" ilkesiyle müşterilerimizin hizmetinde olmuş bir kuruluştur. İnsan sağlığını temel alan toplumsal sorumluluk bilinci değerlerine sadık çalışanları ve gelişime açık yenilikçi hizmet anlayışıyla ilerlemeye devam etmektedir.  KONCARE TIBBİ CİHAZLAR VE GAZ SİSTEMLERİ, sadece sağlık sektörünü ve yatırımcıları ilgilendiren bir kuruluş olmakla kalmayıp, bunun yanında hayata geçirdiği ilkeleri ve uygulayarak takipçisi olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle toplum için de önemli bir değer olacaktır.

Bu önemli verilerin yanında uzun vadede sektöründe lider olmak ve sürdürebilmek için en önemli kaynak insan ve müşteri odaklı çalışmaktır... Müşterisini dost bilmek, kimseyi kırmadan, kimseye kırılmadan ticaret yapmayı başarmak, her zaman kaliteli, zamanında, talep edildiği gibi hizmet üretmek ve o hizmeti ulaştırmak... Ve bu sayede büyümek, büyürken de KONCARE Ailesi'ni genişletmek...

KONCARE yönetimi olarak çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tüm sektör paydaşlarımızı, KONCARE ailesinin birer ferdi olarak görüp birlikte daha güçlü olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

KONCARE TIBBİ CİHAZLAR VE GAZ SİSTEMLERİ, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsüdür.

KONCARE ailesi olarak biz,

  • Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.
  • Yönetim anlayışımız “insan” a saygıya dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.
  • Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.
  • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
  • Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.
  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak, kuruluşumuzun, toplumsal yaşamın her alanında hizmet veririz.
  • Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.
Koncare İletişim Hattı
+90 (332) 238 99 98
Copyright © 2021 KONCARE All rights reserved.